Dzień Przedszkolaka

Data: 25.09.2022 r., godz. 18.02    138
Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.

Dzień Przedszkolaka, to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci czekają przez cały rok. W całej Polsce najmłodsze dzieci obchodzą swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. W naszym przedszkolu na wszystkie dzieci czekało tego dnia moc atrakcji. Przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych zabawach z chustą animacyjną, tańczyły z balonami. Było wesoło i kolorowo. Nie zabrakło malowania buzi i tatuaży które dzieci uwielbiają oraz słodkiego poczęstunku.

Dzień Przedszkolaka dostarczył grupie „Jagódki” wielu pozytywnych wrażeń, zintegrował przy wspólnej zabawie dzieci. Tańce w wykonaniu przedszkolaków aktywizowały wszystkich wychowanków. Specjalnie na tę uroczystość przygotowano dla dzieci wiele atrakcji i niespodzianek dostarczając okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W grupie Muchomorki zabawę rozpoczęła krótka rozgrzewka przy muzyce i zabawach. Grupa brała udział w mini konkurencjach sportowych a wśród nich - tunele, rzut do celu, tor przeszkód.  W dalszej części dnia było malowanie twarzy, które dostarczyły dzieciom wiele radości. Na zakończenie tego szczególnego dnia odbył się słodki poczęstunek oraz wszystkie dzieci otrzymały z rąk pani Jolanty Sobolewskiej pamiątkowe dyplomy. 

Wszystkim Przedszkolakom życzymy samych sukcesów w nauce jak i uśmiechu każdego dnia.

 

galeria