Nowa strona internetowa naszej szkoły

Data: 23.02.2022 r., godz. 12.35    354
Nowa strona internetowa naszej szkoły

Serdecznie witam na nowej stronie internetowej.  Po 12 latach działalności poprzedniej strony przyszedł czas na zmiany. Mam nadzieję, że nowa strona będzie dla wszystkich bardziej atrakcyjna, przejrzysta i dostępna. Stronę internetową naszej szkoły tworzą uczniowie pod opieką nauczycieli, więc zapraszam wszystkich zainteresowanych do pracy nad naszą wspólną wirtualną rzeczywistością szkolną.

Korzystając z nowej strony internetowej szkoły, można również wrócić wspomnieniami do wydarzeń i działań szkolnych z poprzednich 12 lat - są one dostępne w zakładce Inne - poprzednia strona.

Na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim redaktorom, którzy przez ostatnie 12 lat tworzyli poprzednią wersję strony. Szczególnie dziękuję absolwentom: Dawidowi Troszczyńskiemu i Kacprowi Czajka, bez których wielkiego zaangażowania i pracy nie udałoby się stworzyć strony, mającej rocznie po kilkadziesiąt tysięcy odwiedzin. Cieszy tym bardziej fakt, że zarówno Dawid jak i Kacper dalszą swoją edukację związali właśnie z technologią informatyczną, a początki swojej wielkiej pasji odkrywali, pracując nad stroną naszej szkoły. Panowie, współpraca z Wami była wielką przygodą i przyjemnością.

Zapraszam wszystkich do częstego odwiedzania strony internetowej naszej szkoły.

Arkadiusz Wójcik - Dyrektor Szkoły