Kiermasz ozdób świątecznych

Data: 22.12.2022 r., godz. 10.47    264
Relacja z przebiegu kiermaszu

W dniach 17-18 grudnia 2022r. odbył się kiermasz ozdób Bożonarodzeniowych, którego głównym organizatorem była Rada Rodziców działająca przy naszej szkole. Pierwszego dnia, ozdoby przygotowane przez uczniów i rodziców, można było kupić w gościnnej zawsze dla nas strażnicy OSP Józefów- Ludwinów. W niedzielę natomiast zaprosiliśmy na  nasze stoisko, które znajdowało się przed kościołem w Józefowie. Pomimo niezbyt korzystnej pogody, kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a kupujący mogli wybierać spośród licznych  przepięknych zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych stroików i ozdób świątecznych. Podczas dwóch dni kiermaszu Radzie Rodziców udało się zebrać 2580 zł. 

W organizację kiermaszu aktywnie włączyli się wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu, którzy dzielnie wspierali rodziców w czasie dwóch mroźnych dni.

 Serdeczne podziękowania dla:

- wszystkich, kupujących ozdoby

- uczniów i rodziców, którzy wykonali przepiękne ozdoby i stroiki

- nauczycieli, którzy aktywnie wspierali organizację kiermaszu

- pani Magdy Szczepanik, pani Patrycji Kujawskiej, pani Anny Dobczyńskiej, pani Anny Kowalewskiej, pani Beaty Adamskiej, pani Beaty Kozieł, pani Emilii Traczyk, pani Elizy Gajewskiej pani Joanny Kuchta-Jasińskiej, za prowadzenie sprzedaży 

- wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu za pomoc w sprzedaży

oraz wszystkich, którzy wsparli przygotowanie i przebieg kiermaszu.