Kiermasz z okazji Dnia Dyni

Data: 07.11.2023 r., godz. 11.08    95
W poniedziałek 6 listopada 2023 r. Rada Rodziców naszej szkoły i przedszkola, zorganizowała kiermasz z okazji Dnia Dyni.

W poniedziałek 6 listopada 2023 r. Rada Rodziców naszej szkoły i przedszkola, zorganizowała kiermasz z okazji Dnia Dyni.

Już od samego rana na szkolnych korytarzach czuć było zapach wypieków własnoręcznie przygotowanych przez rodziców, oczywiście bardzo często przy pomocy dzieci, oraz wielkie zaciekawienie uczniów, co smacznego będzie można zjeść podczas przerw.

Na kiermaszu nie zabrakło ciasta dyniowego, marchewkowego, smacznych deserów, niezliczonych rodzajów babek i innych łakoci a po tak duże dawce słodkości dla spragnionych był smaczny sok. Kiermaszowe słodkości, można było zjeść w miłej atmosferze i otoczeniu dyniowych dekoracji

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych- słodkości smakowały przedszkolakom, uczniom oraz dorosłym.

 Podczas kiermaszu udało się zebrać 1869 zł.- fundusze te zasilą konto Rady Rodziców i zostaną przeznaczone na organizację uroczystości dla uczniów oraz przedszkolaków.

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za organizację kiermaszu oraz dla wszystkich rodziców, którzy przygotowali ciasta, ciasteczka, desery i inne słodkości na kiermasz. Podziękowania również dla wszystkich, którzy te przepyszne słodkości kupili, wspomagając tym samym działania Rady Rodziców

galeria