Tydzień karnawału

Data: 10.02.2023 r., godz. 14.11    257
Szkolne kolorowe życie ucznia

Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała zabawę pt. „Tydzień karnawału”, która trwała od poniedziałku 6 lutego do piątku 10 lutego 2023 r.

Podczas „Tygodnia karnawału”, każdego dnia obowiązywał inny strój. Poniedziałek był dniem w piżamie, moda lat 80-tych królowała we wtorek, środa była dniem w różnych kolorach, czwartek to dzień postaci z bajek i najbardziej wyczekiwany piątek- czyli dzień prezesa.

Jak było podczas tych niezwykłych szkolnych dni? Z pewnością nie szaro. Na szkolnych korytarzach zrobiło się kolorowo i śmiesznie. Nie zabrakło nocnych kreacji, kolorowych strojów, fryzur i ubrań z młodości rodziców. Pojawiły się również przepiękne księżniczki, niezwykłe bajkowe zwierzaki i oczywiście przyszli prezesi w odpowiednich kreacjach.

Myli się ten, kto myśli, że przebierali się tylko uczniowie klas najmłodszych, wręcz przeciwnie- największą zabawę mieli i najoryginalniej przebrani byli uczniowie z klas najstarszych- zwłaszcza z kl. 8b, 8a i 7.

Zresztą, co tu dużo pisać- popatrzcie na zdjęcia w galerii.

Tydzień, kolorowy i jakże szalony zakończył się tuż przed rozpoczęciem ferii, a po feriach zgodnie z obietnicą dyrektora, wszyscy, którzy się przebrali, otrzymają słodki upominek.

galeria