Wycieczka uczniów z kl. I i II

Data: 09.02.2023 r., godz. 10.32    156
Sala zabaw Kolorado

            Dnia 07.02.2023r. odbyła się wycieczka autokarowa do Centrum Zabaw dla Dzieci „Kolorado” w Warszawie. W wycieczce wzięło udział 40 uczniów z klasy pierwszej i drugiej pod opieką nauczycieli: p. Agnieszki Berlińskiej - kierownika wycieczki, p. Bożeny Piesio 
i p. Małgorzaty Dziążak.

            Wycieczka trwała od godz. 8:30 do 13:30. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja klas. W przeddzień wycieczki dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. O godz. 9:45 cała grupa udała się do upragnionej sali zabaw. Miłe wrażenie zrobiła na nas pani, która przywitała naszą grupę i poinformowała o zasadach jakie panują podczas pobytu w sali. Następnie czym prędzej dzieci udały się do szatni, gdzie po zdjęciu wierzchniej odzieży i obuwia ruszyły do zabawek, które już na nich czekały. Niezwykłą frajdą  okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami.  Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych  aby ją pokonać. Dzieci z wielką chęcią korzystały z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, armatek z piłeczkami, maczug i automatów. Każdy kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z kącika w którym mógł odpocząć, a także z bufetu znajdującego się w sali zabaw.

 Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania z tym magicznym  i bajkowym miejscem. Dzieci były bardzo zadowolone     i pytały o kolejny termin przyjazdu do Kolorado.

galeria