Wycieczka klasy I do Kina "Helios" w Wołominie

Data: 12.04.2022 r., godz. 22.04    123
8 kwietnia bieżącego roku klasa I uczestniczyła w wycieczce do kina „Helios” w Wołominie.

W wyjeździe brali udział uczniowie kl. I oraz opiekunowie: p. Bożena Piesio i p. Mirosława Czajka. Punktualnie o godz. 8:00  wszyscy uczniowie zebrali  się w klasie, gdzie po krótkiej rozmowie z wychowawczynią dotyczącej bezpieczeństwa i właściwego zachowania  o  8:15   wyjechaliśmy z terenu szkoły w kierunku Wołomina. Trasę z Józefowa do Wołomina pokonaliśmy w 30 min. Dokładnie o 8:45 byliśmy już w kinie. Kupiliśmy popcorn, colę i zajęliśmy miejsca w sali kinowej. Po chwili zgasły światła. Film „Ups 2 Bunt na Arce” zrobił ogromne wrażenie na młodych widzach. Ciekawa historia o prawdziwej przyjaźni, odpowiedzialności za innych i zgodzie jaka może zapanować w grupie mimo dzielących różnic, sprawiła, że wszyscy z wielkim zainteresowaniem oglądali seans filmowy. To było niezwykłe przeżycie. 

Po zakończonej projekcji udaliśmy się do sklepiku, by kupić słodkości i pójść do autokaru. Około godziny 11:00 byliśmy w szkole.

To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej radość, dobry humor i niezapomniane wrażenia po obejrzanym filmie. Emocje związane z filmem pozostały z uczniami na długo.

M. Czajka

galeria